Zajímavosti

2017
Kmotrem našeho nového EP Dnes! se dne 24.2.2017 stal vynikající zpěvák a muzikant Karel Heřman (Čankišou, Ukulele orchestra jako Brno). Díky, Karle, bylo to super!
krest.jpg
O našem novém EP Dnes!, stejně jako o naší kapele a o tom, jak chápeme blues se můžete dočíst v internetovém magazínu Frontman. Článek se jmenuje Zbyla jen hudba a lži - odkaz zde:
http://frontman.cz/zbyla-jen-hudba-a-lzi
 
frontman.jpg
Na kytaru Poison Bird z Honzovy dílny Red Bird Instruments hraje od října 2016 i Honza Homola z kapely Wohnout. Krátké video, kde kytaru představuje, můžete zhlédnout zde:
2016
Článek, ve kterém se autor zmiňuje o našich originálních nástrojích, vyšel po koncertě na Hradeckém Zimním Slunovratu 2016 v novinách Regionu Opavsko. Přečíst si jej můžete zde:
slunovrat.jpg
5.11. jsme na festivalu Zimní Hradecký slunovrat 2016 hráli na stejném pódiu s jazzovou legendou Lacem Deczim. Laco s námi po koncertě povykládal, dozvěděl se od nás spoustu užitečných informací o zvířatech z australské bushe a svolil k jednomu snímku.
wm a laco.jpg
V únoru 2016 hostovali Jan Fic a Jakub Svoboda při nahrávání alba pražské balfolkové kapely ba.fnu s názvem YFK 2016. Honzův cigar box a Kubovu harmoniku můžete slyšet v písni "Fransez" (track 11). Odkaz na stránkách alba:
https://bafnu.bandcamp.com/album/yfk-2016
bafnu.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one